Ubezpieczenie zdrowia

Ubezpieczenie z tytułu zdrowia i następstw nieszczęśliwych wypadków umożliwia zabezpieczenie środków finansowych na wypadek zdarzeń, na które nie mamy wpływu - np. choroby, czy wypadki.
W przypadku nieszczęśliwego zdarzenia środki uzyskane z ubezpieczenia z tytułu zdrowia pomogą Twojej rodzinie, a Tobie zapewnią możliwość leczenia, czy rehabilitacji.

Ubezpieczenie zdrowia - otrzymaj najlepszą polisę

Ubezpieczenie zdrowia daje możliwość otrzymywania świadczeń z tytułu uszczerbku na zdrowiu, kalectwa, niezdolności do pracy, natomiast Twoim bliskim umożliwia otrzymywanie świadczenia z powodu śmierci będącej następstwem nieszczęśliwego wypadku. Ponadto masz również możliwość ubezpieczenia się na wypadek poważnego zachorowania czy pobytu w szpitalu.

 
Dla kogo chcesz otrzymać oferty?
To pole jest wymagane
Dodatkowy cel ubezpieczenia:
To pole jest wymagane
Data urodzenia:
Field is required!
Wykonywany zawód:
To pole jest wymagane
Imię i nazwisko:
To pole jest wymagane
Telefon kontaktowy:
Field is required!
Kod pocztowy:
Field is required!
Adres e-mail:
Field is required!
Ubezpieczenie Zdrowia i NWW
Wypełnienie formularza trwa zaledwie kilka minut.

Jeśli masz pytanie, skontaktuj się z nami.

Ubezpieczenie zdrowia - etapy współpracy

Kontakt z ekspertem

Wypełnij formularz, a nasz ekspert sprawdzi dla Ciebie możliwość zakupu najlepszej polisy na życie.

Porównujemy ofertę

Nasz ekspert porówna oferty Towarzystw Ubezpieczeniowych i wybierze tą najlepszą dla Ciebie.

Negocjujemy zniżki

Jeżeli jest taka możliwość, w Twoim imieniu, wynegocjujemy dodatkowe zniżki i sprzyjające warunki umowy.

Wystawiamy polisę

Wystarczy, że podpiszesz umowę i dostaniesz polisę w formie elektronicznej na wskazany adres e-mail.

Porównaj ubezpieczenie na zdrowie online bez wychodzenia z domu

Pamiętaj jednak, aby podczas wyboru ubezpieczenia zdrowia dokładnie zapoznać się z umową oraz jeśli masz jakieś pytania – śmiało zadaj je specjalistom.

  • Krótki i intuicyjny formularz
  • Oferty jedynie z rzetelnych i wiarygodnych Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • Po przedstawieniu ofert przez naszych ekspertów, otrzymasz czas na zastanowienie i podjęcie finalnej decyzji
ubezpieczenie na zdrowie obraz 2
ubezpieczenie na zdrowie obraz

Co to jest ubezpieczenie NNW

NNW to inaczej ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, które stanowi rekompensatę za utracone zdrowie, do którego doszło w wyniku wypadku. Często również zwane jako po prostu ubezpieczenie zdrowia. Warto dużo wcześniej pomyśleć o swoim zdrowiu oraz o konsekwencjach jego utraty i zdecydować się na ubezpieczenie NNW. Na ten rodzaj ubezpieczenia powinniśmy się zdecydować zwłaszcza wtedy, kiedy jesteśmy jedyną osobą zapewniającą byt rodzinie lub jeżeli mamy inne zobowiązania do spłaty. Jeśli ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi, najprawdopodobniej nie będziesz zdolny do wykonywania pracy, dlatego też środki uzyskane z takiego ubezpieczenia pomogą Ci przetrwać ten trudny czas.

Czy warto kupić ubezpieczenie zdrowia nnw

Na ubezpieczenie NNW może zdecydować się każda osoba w każdym wieku. Wielu osobom może się wydawać, że nie ma potrzeby się ubezpieczać, aczkolwiek jest to bardzo błędne myślenie. W końcu jak to się mówi – mądry Polak po szkodzie. Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się bardzo często, a najczęściej wtedy, kiedy się ich nie spodziewamy. Udając się na zwykłą wycieczkę rowerową, możemy ulec wypadkowi, który może zakończyć się pobytem w szpitalu, dlatego tak ważne jest zadbanie o ubezpieczenie. Wybierając polisę, możesz wybrać ubezpieczenie indywidualne lub rodzinne. Najlepiej udaj się do towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym specjaliści doradzą Ci najlepsze rozwiązanie.

Co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Wypłata świadczenia z ubezpieczenia NNW następuje w przypadku wydarzenia się nieszczęśliwego wypadku, czyli nagłego zdarzenia, które zostało wywołane przyczyną zewnętrzną. Środki są wypłacane, jeżeli ubezpieczony doznał uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub poniósł śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

NIESZCZĘŚLIWE WYPADKI – UBEZPIECZENIE ZDROWIA

Istnieje kilka przykładowych sytuacji, które idealnie wpasowują się w definicję nieszczęśliwego wypadku. Zaliczamy do nich m.in. upadek ze schodów, utrata palca/palców podczas pracy, pogryzienie przez psa, wypadek samochody, czy poparzenie ciała w wyniku pożaru domu.

Warto zaznaczyć, że ubezpieczenie NNW działa w każdym momencie – zarówno wtedy, kiedy jesteśmy w pracy oraz w domu. Czasem jednak zdarza się tak, że osoba ubezpieczona chce, aby zakres ubezpieczenia obejmował jedynie wybrane sytuacji – np. powrót z pracy do domu.

Jeśli uprawiamy ryzykowne czynności takie jak kolarstwo górskie czy sporty walki, to będziemy zmuszeni do rozszerzenia zakresu ochrony o sporty ekstremalne. Jednak mimo to warto skorzystać z ubezpieczenia NNW, gdyż zostanie ono w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

STANDARDOWE WARUNKI POLISY NA UBEZPIECZENIE ZDROWIA

  • wypłata dodatkowego świadczenia na rehabilitację
  • zasiłek dzienny z tytułu niezdolności do pracy lub nauki
  • świadczenie za pobyt w szpitalu
  • wypłata świadczenia za operację, która została przeprowadzona w wyniku nieszczęśliwego wypadku
  • następstwa zawału serca lub udaru mózgu – o ile wystąpiły po raz pierwszy w okresie ubezpieczenia

     

Ile kosztuje ubezpieczenie zdrowia (NNW)

Wiele osób chcących zdecydować się na ubezpieczenie NNW, zastanawia się, ile kosztuje taka polisa. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że cena polisy NNW zależy od indywidualnych potrzeb osoby chcącej się ubezpieczyć. Jest ono również uzależnione od stopnia doznanego uszczerbku na zdrowiu. Na przykład: jeśli w dokumentacji medycznej określono 40% uszczerbek na zdrowiu, to osoba ubezpieczona otrzymuje świadczenie wysokości 40% sumy ubezpieczenia NNW.

Jakie są zalety ubezpieczenia NNW?

Warto zdecydować się na ubezpieczenie NNW, gdyż wyróżnia się ono wieloma zaletami. Przede wszystkim to od Ciebie zależy, na co wydasz środki uzyskane ze świadczenia. Ubezpieczenie NNW cechuje się także bardzo prostymi zasadami wypłaty odszkodowania. Decydując się na nie, oferta ubezpieczenia zostanie dopasowana do Twoich wszystkich potrzeb. Polisa chroni Cię na całym świecie. Ponadto możesz się ubezpieczyć, na ile chcesz – nawet na 1 dzień!

Współpracujemy z wiodącymi Ubezpieczycielami